Internethity - Spokojené nákupy, vše pod jednou střechou

Obsah košíku
0,00
Položek: 0
Nabídka Internethity
Kontakty

CZECH INTERNATIONAL, a.s.

U Pošty 2/375, 735 64, Havířov, Suchá

IČ: 26870142

DIČ: CZ26870142

 

Pevná linka: 596 477 240

Mobil: 724 141 955

Fax: 596 411 170

e-mail: info@internethity.cz


Otevírací doba provozovny

PO - PÁ: 7:30 - 16:00

 

Partneři

CZECH INTERNATIONAL, a.s. Česká Greyhound Dostihová Federace Greyhound Company, a.s. Česká pošta s.p.

Internethity.cz - Telefonické objednávky

Vrácení zboží

Zboží nám můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od data jeho převzetí tzn. odstoupit od kupní smlouvy učiněné na dálku. Toto se týká těch zákazníků, kteří objednávají zboží jako soukromá osoba nepodnikající (tj. bez IČ). Prakticky dochází k tomu, že nám vrátíte převzaté a zaplacené zboží a my Vám vrátíme peníze.

Odstoupení od kupní smlouvy musí mít ze zákona písemnou podobu (doporučený dopis, e-mail) a jeho přijetí musí být od nás potvrzeno. Musí obsahovat číslo dokladu, na základě kterého jste zboží zakoupili, Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení a přesnou adresu) a číslo Vašeho bankovního účtu, na který Vám vrácenou částku zašleme.


Důležité - pozorně čtěte dále:

Někteří lidé se mylně domnívají, že pokud objednané zboží odmítnou převzít od zasilatelské služby nebo České pošty, automaticky odstoupili od kupní smlouvy. V tomto případě se jedná o jednostranné nedodržení kupní smlouvy, které nás opravňuje účtovat Vám náklady spojené s expedicí zásilky. Musíme Vás upozornit, že převzetí objednaného zboží je nutnou podmínkou pro nárok na odstoupení od kupní smlouvy (viz. § 53 občanského zákoníku).

Kdy nelze vrátit objednané zboží?

Odstoupit od kupní smlouvy nelze v případě zboží, které se vyrábí na zakázku nebo na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li kupující jejich originální obal (§ 53 odst. 7).

Postup při vrácení zboží

  1. Písemně odstoupíte od kupní smlouvy - uvedete číslo dokladu, na základě kterého jste zboží zakoupili, Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení a přesnou adresu) a číslo Vašeho bankovního účtu, na který Vám vrácenou částku zašleme. Tato zpráva může být zaslána například e-mailem na info@internethity.cz, faxem na číslo: 596 411 170 nebo samostatným dopisem (případně ke zboží přiloženým). Toto odstoupení od kupní smlouvy nám musí být doručeno nejpozději v poslední den zákonné 14ti denní lhůty od převzetí zboží.
  2. My Vám potvrdíme přijetí.
  3. Co nejdříve nám zašlete vrácené zboží včetně kompletního příslušenství, dokladů, manuálů atp. s průvodním dopisem (pro rychlé vyřízení je nutností), aby bylo zřejmé, kdo a proč nám zboží zasílá.
  4. Vystavíme na Vaše jméno dobropis (daňový doklad), který Vám ve dvou vyhotoveních zašleme na Vaši adresu a zároveň Vám vrátíme původní doklad.
  5. Dobropis potvrdíte podpisem a datem převzetí a zašlete zpět.
  6. Po obdržení potvrzeného dobropisu Vám v zákonné lhůtě odešleme peníze na Váš bankovní účet.

Upozornění: Zaslání zboží zpět na dobírku není možné a všechny takovéto zásilky budou odmítnuty a vráceny zpět odesílateli.


Jaká částka Vám bude vrácena?

Bude Vám vrácena kupní cena zboží snížená o dopravné, poštovné, případně o částku odpovídající rozdílu mezi zaplacenou cenou zboží a cenou, za kterou prodávající nabídne vrácené zboží k prodeji jako použité (pokud se na vrácení i v případě opotřebovaného nebo poškozeného zboží dohodneme). Obecně ale nelze poškozené zboží vrátit. V případě ztráty nebo nedodání nějaké součásti bude řešeno individuálně.

Provozovatel obchodu: CZECH INTERNATIONAL, a.s. U Pošty 2/375, 735 64, Havířov, Suchá, IČ: 26870142, DIČ: CZ26870142
tel: 596 477 240, fax: 596 411 170, mobil: 724 141 955, e-mail: info@internethity.cz
Otevírací doba provozovny PO - PÁ: 7:30 - 16:00, Provozní doba telefonních linek PO - PÁ: 7:30 - 16:00

Pro vyhodnocení návštěvnosti využíváme Google Analytics